HAKKIMIZDA

KY Makina Sizin İçin Buradayız.

KY Makina Kimdir?

Ky Makina Hırdavat San.Tic.Ltd.Şti, sektörünün en güvenilir firmaları arasındadır. Onlarca yılın tecrübesiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya gayret göstermektedir.bizim önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.
Bizlere duyulan güvene layık olabilmek için satış ve hizmet ağımızı Türkiye?nin her noktasıyla ve komşularımız olan dört ülkeyle buluşturduk. En hızlı servis anlayışı altında hizmetlerimizi Ky Makina Ltd.Şti olarak götürmeyi ilke, ülkemize katmadeğer ve istihdam sağlamayı borç bildik.
Yurtiçi hırdavat pazarında profesyonel kadromuzla büyürken son teknoloji ürünlerini ve sektörün çizgisini takip ettik. İthal ettiğimiz ürünlerin bizimle markalaşmasına şahit olduk. Uluslararası kalite güvence sertifikalı ürünlerle hizmet aşkımız hiç hız kesmedi.
Bugün Ky Makina Ltd.Şti Karaköy'den Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış bayi ve temsilcilikleri ile sizlere hizmet götürüyor. Kalite ve güvencesinden ödün vermeden gururla ve güvenle ürün gruplarını paylaşıyor ve iş çözümlerinize hevesle ortak oluyor.

Style Switcher
  • Blue Default
  • Golden
  • Purple